Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Singapur

 Bu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.


 

» Singapur Yapı ve İnşaat İdaresi’nin (BCA) “Construction InfoNet” adlı üyelik gerektiren Internet sitesinde yayımlanan “Singapur Müteahhitlik Beklentileri 2011” başlıklı bir rapor,  T.C. Singapur Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nden alınmakla ekte sunulmaktadır. Ekli belgenin sonunda “Construction InfoNet” sitesinde 2011 yılında ihaleye çıkılması beklenen kamu müteahhitlik projeleri yer almaktadır.

 

» 2005 Ülke Raporu : Ayrıntılar için tıklayınız (zip)

 

» Pistonlu Hava Kompresörleri vs Sektör Raporu . Lütfen tıklayınız. (TC Singapur Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği'nden)

 

» Singapur’da Altın ve Gümüş Sektör Raporu. Lütfen tıklayınız.(TC Singapur Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği'nden)

 

» Singapur’da yerleşik muhtelif kaynaklardan derlenen üçüncü ülkeler tarafından talep edilen çeşitli sektörlere ait “çapraz talepler ” listesi için lütfen tıklayınız.

 

 

(TC Singapur Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği'nden). http://www.businesscontact.gov.sg/

 

 
» Singapur Hükumetince verilen ve Defence Science and Technology Agency adlı kurum kanalıyla ilan edilen muhtelif sektörlere ait ihale ilanları listesine http://www.gebiz.gov.sg/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 
 
 
Ayrıca, Singapur hükumeti adına ihalelerin ilanından sorumlu kuruluş olarak görevlendirilen "Defence Science and Technology Agency"nin (65) 6235 3833 nolu telefonuyla da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

 

< (TC Singapur Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği'nden).
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA