TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü’yü ziyaret etti


24.04.2014 / AdanaTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti.​

Hüseyin Sözlü’ye görevinde başarı dileyen Hisarcıklıoğlu, “Siz Ceyhan Belediye Başkanı olduğunuzda, ben TOBB Başkan Yardımcısıydım ve bir temel atma töreni için Adana’ya geldiğimizde tanışmıştık. O günden bu yana bir dost ve arkadaş olarak sizin başarınızı yakından takip ettim. İnşallah burada da Allah hayırlı hizmet etmeyi size nasip eder” dedi.

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de, sadece asli görevlerini yapan bir belediye başkanı olmayacağını belirtti.

 

Sözlü, “Çöp toplayan, yol yapan, imar planları hazırlayan, altyapı hizmeti veren bir belediye başkanlığından öte, çağdaş belediyeciliğin temel ölçütlerinden birisi olan yatırımcıya olanak tanıyan çalışma tarzımız olacak. Yatırımcılara moral aşılayan, onların şevkini artıran, onlar cami yaptırmak, okul yaptırmak gibi hayırlı işler için harekete geçtiklerinde destek olan bir belediye başkanlığı yapacağım” diye konuştu.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA