Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Pakistan

 Bu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır. 


 

» Pakistan Denizaşırı Yatırım Kongresi, 17 Mart 2019 tarihinde, İslamabad'daki Cinnah Kongre Merkezi'nde düzenlenecektir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi ekteki dokümanda yer almaktadır.

 

» Pakistan Ticaret Geliştirme Başkanlığı ve Pakistan Ticaret Bakanlığı ile Pakistan Hükümeti tarafından, 11-14 Nisan 2019 tarihlerinde, 2. Uluslararası Tekstil Fuarı (TEXPO) Lahore Johar Town Fuar Merkezi'nde düzenlenecektir.


​Söz konusu Fuarın amacı Pakistan'ın tekstil sektöründeki yenilikleri ve potansiyelini göstermektir. Fuarda alım yapacak firmalara özel imkanlar sağlanacağı ve ikili görüşmeler gerçekleştirme fırsatları yaratılacaktır. 2016 yılında düzenlenen 1. Fuara, 50'den fazla ülkeden 460'a yakın katılımcı ve 223 fuar firması katılmıştır.


​Detaylı bilgi için Pakistan Ticaret Geliştirme Başkanlığı (Tel: +92 42 992 30640 - 50; e-posta: lhr.helpdesk@tdap.gov.pk; web sitesi: www.tdap.gov.pk) ile irtibata geçilebilir.

 

» Tekstil Asya 2019, 26-28 Mart 2019, Karaçi Fuar Merkezi (Karachi Expo Centre)

 

Söz konusu etkinliğin, Küresel Sergi Sanayi Birliği’nin (UFI) Güney Asya’da onayladığı tek uluslararası tekstil makineleri ve bağlı hizmetler ticaret fuarı olduğu belirtilmektedir. Geniş katılım beklendiği etkinlikle ilgili detaylı bilgi içeren doküman linkte yer almaktadır.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA