TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Meclis Üyeleri ile bir araya geldi


09.12.2023 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı. ​
Hisarcıklıoğlu, TOBB ve oda/borsaların Türkiye’nin en demokratik kurumu olduğunu belirterek, meclis üyelerinin atamayla değil seçimle göreve geldiğini söyledi. Üyelerin il ve ilçelerin kanaat önderleri olduğunu vurgulayarak, girişimcinin sıfırdan gelen, risk alan, hayal kuran, hedef koyan, kaybeden, kazanan kişi olduğunu ve bu yüzden güçlü olduklarını söyledi.

Bu işlerde para pul olmadığını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, işlerinden, evlerinden ve arkadaşlarından fedakarlık ettiklerini söyledi. Hisarcıklıoğlu, bu makamların kendilerine ahiret için fırsat olduğunu, insanların en hayırlısının insanlara faydalı olan olduğunu anlattı. Hisarcıklıoğlu, meclis üyelerine yaptıkları her işi anlatmaları ve üyeleri bilgilendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan TOBB Başkanı, meclis üyelerinden birbirlerini ötekileştirmemelerini, siyasi görüşü, mezhebi, etnik kökeni veya dini ne olursa olsun birbirlerini sevmelerini istedi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA