TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

“Mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum”


01.05.2022 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada “Ülkemizde ve dünyada barışın, refahın gönüllere umut serptiği; sevgi ve hoşgörünün öneminin daha fazla anlaşıldığı bir bayram yaşamayı diliyorum” ifadesini kullandı.​

Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Mübarek Ramazan ayının ardından, huzuru ve kardeşlik duygularımızı pekiştirmesini dilediğimiz bir Bayram’a daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

 

Bayramlar insanların birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesi için en güzel vesiledir. Paylaşmanın, birbirimize sevgi ile sarılmanın, empati yapabilmenin önemini asla unutmamalıyız.  Uzun süren salgın süreci tüm insanlarının hayatında yıpratıcı etkiler bıraktı. İnanıyoruz ki bu sürecin etkisini kaybetmesi ile birlikte yeniden el birliği ile özlediğimiz eski günlere döneceğiz.

 

Türk iş dünyası adına, Ramazan Bayramının, milletimize, İslam âlemine ve insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA