TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TAF’2016


11.04.2016 / Yurtiçi EtkinliklerTürk-Arap Ekonomi Forumu (TAF’2016) 11nci toplantısı 28 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Çırağan Sarayı’nda TAF ve Al-Iktissad Wal-Aamal Group (AIWA) tarafından gerçekleştirilecektir. ​

Konuya ilişkin olarak, TAF’dan alınan yazıda, Foruma Başbakan Yardımcımız Sayın Mehmet Şimşek’in katılacağı belirtilerek, Forumun Borsa İstanbul ve Başbakanlık Yatırım Destek Ajansı ile Başbakanlık Tanıtım Ajansı tarafından da desteklendiği ifade edilmektedir.

Yazıda ayrıca, bankacılık, finans, enerji, inşaat, gayrimenkul, müteahhitlik, savunma ve ulaştırma temel konu başlıkları ile toplanacak olan TAF'2016’ya Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Umman hükümet üyelerinin yanı sıra Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi'nin de resmi davetli bulundukları belirtilmektedir.

Forum kapsamında, üst düzey kamu kurumları temsilcileri ve işadamlarının katılacağı üst düzey kapalı yuvarlak masa toplantılarının yanısıra, firmalar arasında görüşmelere de imkan sağlanacağı, yine bahse konu TAF yazısında belirtilmektedir. 

TAF 2016’ya katılmak isteyenlerin http://www.turkisharabeconomicforum.com adresinde ve sağ üst köşede yer alan Kayıt Formunu doldurmaları gerekmektedir. 

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA