Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

YunanistanBu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.

 


» Rodop’ta (Batı Trakya Bölgesi) Kapanan Fabrikalar
Rodop Milletvekili Sayın Ahmet HACIOSMAN tarafından Yunanistan’da yaşanan ekonomik kriz nedeniyle, imalat sanayinin derinden etkilendiği, birçok tesisin, üretimlerini durdurmak zorunda kaldığı ve soydaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Batı Trakya Bölgesi’nin de söz konusu olumsuz durumdan ciddi şekilde etkilendiği bildirilmiştir.
Rodop İli Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerine son verilmek durumunda kalınan fabrikalara ilişkin faaliyet ve iletişim bilgileri ekte sunulmaktadır.
İlgilenen firmalarımızın Rodop’ta fabrikası kapanan firmalarla doğrudan bağlantı kurabilecekleri ve iletişim bilgisi bulunmayan fabrikalar hakkında bilgi almak için Sayın Milletvekilinin Gümülcine Bürosuna başvurulabileceği belirtilmiştir

 

» Selanik’te Alışveriş Merkezi Projesi: Selanik’te yerleşik Philippou Domika Erga S.A. Şirketi’nin Başkanı Nicholas Philippou, 07.01.2011 tarihinde Selanik Başkonsolosluğumuza başvurarak, Selanik’in batısında, havaalanına 2 km, şehir merkezine de 3 km uzaklıkta kendilerine ait 50.000 m2 lik arsada bir alışveriş merkezi kurulması için ihale aşamasında bir projelerinin bulunduğunu ve söz konusu projede Türk işadamlarıyla işbirliği yapmak istediklerini bildirmiştir. Projeye ait temel bilgilerin yer aldığı belge ekte sunulmaktadır.

»Yunanistan dan Teklif ve Talepler

»Aralık 2007

»İthalat Talepleri

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA