Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

UkraynaBu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.

 


» Tarım şirketi APK-Resurs, Ukrayna'nın önde gelen tahıl ürünleri ve işleme ürünleri tedarikçilerinden ve ihracatçılarından biridir ve aynı zamanda tahıl ticareti alanında faaliyet göstermekte ve hem Ukrayna iç pazarı hem de uluslararası müşteriler için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Firma sunumu ekte yer almaktadır.

Ukrayna'nın tahıl ihracatının liderlerinden biridir. Bugün, hem Ukrayna'da hem de dünyanın diğer ülkelerinden 1.000'den fazla ortakla aktif olarak işbirliği yapmaktadır.

Detaylı bilgi için: Tymur Liakh Ukrayna Ankara Büyükelçiliği Birinci Katibi; Cep: +90 552 663 47 22;  WhatsApp, Telegram, Signal +38 097 642 43 12


» Ukraynalı PLUTON Grup kentsel elektrikli ulaşım için cer trafo merkezleri üretmektedir.

İnovasyon ve geleneksel olarak yüksek kaliteli ürünleri bir araya getiren PLUTON Grup, müşterilerine en iyi çözümleri sunmak için çabalamaktadır.

PLUTON, Türkiye de dahil olmak üzere dünya çapında sekiz şirket tarafından temsil edilmektedir.

Detaylı bilgi ekte yer almaktadır.

Detaylı bilgi ve sorular için:
Tymur Liakh, Ukrayna Büyükelçiliği 1. Katibi
Cep. +90 552 663 47 22
WhatsApp, Telegram, Signal +38 097 642 43 12


» Ukrayna’nın en önemli ticaret merkezlerinden Çerkası (Cherkasy) Bölgesi’ne ilişkin detaylı katalog https://drive.google.com/file/d/1cjuuQ72TXycBgBDPNc8UvwcaJ1aJUM1C/view?usp=drive_link adresinde yer almaktadır. Ukrayna’nın en büyük et işleme firmalarından LLC GLOBINSKY MEAT PLANT’e ait katalog ekte yer almaktadır.


» Ukrayna'nın ihraç ettiği gıda ürünlerine ilişkin bilgiler ekli dokümandaki linkte yer almaktadır. Detaylı bilgi için tymur.liakh@mfa.gov.ua, +905526634722, +380976424312 (WhatsApp, Telegram, Signal).


» Ukrayna'nın Poltava Bölgesi'nin ihracatında öne çıkan ürünlere http://surl.li/pkjuv linkindeki belgeden ulaşılmaktadır.


» Ukrayna Ankara Büyükelçiliği'nden alınan mesajlarda, Ukrayna'da Intelevraz ve Zernobud firmalarının yüksek kaliteli tarım ürünlerinin ihracatı için Türk firmaları ile işbirliği yapmak istediği belirtilmektedir.
Ayrıca, Büyükelçilikten gelen mesajda, Chernivtsi Bölgesi'nde yatırım fırsatları olduğu ifade edilmektedir. 


Firmalar ile ilgili bilgiler ve irtibat noktaları ile Chernivtsi Bölgesi'ne ait detaylı bilgiler aşağıdaki linklerde yer alan dokümanlarda bulunmaktadır:

Intelevraz, Zernobud, Chernivtsi Bölgesi

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA