Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

UkraynaBu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.

 


» Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, 27-28 Kasım 2016 tarihlerinde, Ukrayna’nın başkenti Kiev’de, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Faruk Çelik ve Ukrayna Tarım Politikası ve Gıda Bakanı Sayın Taras Kutovyi’nin katılımları ile Türkiye-Ukrayna Tarım İş Forumu gerçekleştirilecektir. Söz konusu ziyareti için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından bir organizasyon şirketi ile anlaşılmış olup, uçuş ve konaklama bilgileri gibi organizasyonel bilgiler ile katılımcı ücreti hakkındaki bilgiler katılımcıların vermiş oldukları e-posta adreslerine iletilecektir.

 

Taslak program ekte iletilmekte olup, söz konusu ziyarete katılmak isteyenlerin 22 Kasım 2016 tarihine kadar kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr; dispazar@tarim.gov.tr ve tolgahan.bahtiyar@tarim.gov.tre-posta adreslerine aşağıdaki tabloyu doldurarak iletmeleri gerekmektedir. İş Forumu programı ekte yer almaktadır.

 

NOT! Katılımcı bilgilerinin aşağıdaki tabloda yer aldığı şekilde doldurulması önem  arz etmektedir.


Participant Title
(Katılımcı Unvanı) Name-Surname
(Ad-Soyad)

Company Title
(Şirket İsmi)

Field of Operation
(Faaliyet Alanı)

Mobile Phone
(Cep Telefonu)

E-mail
(E-posta)

 

 

 

 

 

 

» Ukrayna’daki özelleştirme projelerine ilişkin doküman ekte yer almaktadır.


» RAPOR: UKRAYNA'NIN SOSYAL VE EKONOMİK GELİŞMESİ (SOCIAL AND ECONOMIC DEVELOPMENT OF UKRAINE) Ukrayna'nın Ekonomi ve Avrupa ile Bütünleşmesinden sorumlu Bakanlığı tarafından hazırlanan, sosyo-ekonomik gelişmeye yönelik rapor. Lütfen tıklayınız.(Ukrayna Büyükelçiliği'nden bildirilmiştir.)

 

» DUYURU: Uluslarrası Türk Ukrayna İşadamları Derneği (TUYD)- Ukrayna’da faaliyet gösteren Türk firmalarinin kurdugu ‘Uluslararasi Türk Ukrayna Isadamlari Dernegi’ isimli dernek, 28.8.2004 tarihinde Ukrayna Adalet Bakanligi’nca tescil edilmis ve tüzel kisilik kazanmistir.

Uluslararası Türk Ukrayna İşadamları Derneği'nin adresi:
Saksaganskogo sok.,112A, of.4, Kiev, Ukrayna 01032
Tel/ Faks: Tel/Faks: +38 044 234 30 26 +38 044 235 28 49.
e-posta: info@tuid.org.ua
web: www.tuid.org.ua
(T.C. Kiev Büyükelçiligi Ticaret Müşavirligi'nden iletilmiştir.)

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA