Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TunusBu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.

 


 

» 3. Afrika Uluslararası Bilişim ve İletişim Teknolojileri Fuarı 2018 (SITIC Africa 2018)

Tunus İletişim Teknolojileri ve Dijital Ekonomi Bakanlığı’nın desteği ile Tunisie-Afrique Export tarafından, 10-12 Nisan 2018 tarihlerinde, Tunus’ta gerçekleştirilecek olan “3. Afrika Uluslararası Bilişim ve İletişim Teknolojileri Fuarı (SITIC Africa 2018)” hakkında detaylı bilgi ekte yer almaktadır. 

Bu etkinliğin bilişim ve iletişim teknolojileri alanında, kamu ve özel sektörlerden, önde gelen 200’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapması beklenmektedir. Etkinlik bilişim teknolojileri alanında Tunus’taki yerel ve uluslararası tarafların bir araya gelmesine ve bu alandaki yeniliklerin keşfedilmesine imkan sağlayacak olup, bilişim teknolojileri alanında, çoklu ortaklıklar üzerine gerçekleştirilecek olan etkinliklere ve bu alandaki Tunuslu ve uluslararası tüketici ve tedarikçiler ile gerçekleştirilecek olan B2B toplantılarına, katılım imkanı oluşturulacaktır.

Detaylı bilgi ve Sorularınız için İletişim:

İnternet Sitesi: www.siticafrica.com
E-posta: contact@siticafrica.com
Telefon: +216 71 975 035
               +216 71 975 054» Birinci Afrika Ekonomik Forumu

Tunus Cumhurbaşkanı’nın himayesinde, 16 - 17 Ocak 2018 tarihinde, Tunus’ta,  “Afrika Finansman Araçları” ile “Dünya Ekonomik Bloklarıyla İlişkilerinde Afrika Ülkeleri Arasındaki Koordinasyon” başlıkları altında, “Birinci Afrika Ekonomik Forumu” düzenlenecektir. Bu vesileyle, Afrikalı ve uluslararası ekonomik aktörler arasında ilişkileri güçlendirmek ve uluslararası şirketleri Afrika’ya yatırım yapmaya teşvik amacıyla, şirketler arası ortaklık ve ürünlerin sergilenmesi ve pazarlaması (B2B) imkanları da oluşturulacaktır.

Tunus Büyükelçiliğimiz tarafından, söz konusu etkinliğe ilişkin gönderilen mektup Ek’teki gibidir.  


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA