Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

MeksikaBu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.


 

» Meksika-İşbirliği Teklifi

Meksika Ticaret Müşavirliğimiz tarafından katılım sağlanan "Business Yucatan & Trade Opportunities" semineri kapsamında Yucatan Eyaleti'ndeki sağlık turizmi alanında gerçekleştirilebilecek yatırım projeleri hakkında bilgi edinilmekte olup, Yucatan Eyaleti Kalkınma Ajansı yetkililerince firmalarımızın bilgi ve deneyimlerinden istifade edilmek suretiyle ABD'li ve Kanadalı turistleri Meksika'da ağırlamaya yönelik firmalarımız ile ortak projeler gerçekleştirilebilecektir.


Yucatan Eyaleti Kalkınma Ajansı yetkililerinin iletişim bilgilerinin yanı sıra detaylı bilgi içeren tanıtım materyalleri Ticaret Müşavirliğimizde mevcuttur ve talep edildiğinde ilgilenen kurum, kuruluş ve firmalarımız ile paylaşılması mümkün olacaktır.

 

Söz konusu proje hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.

 

 

» Meksika Birleşik Devletleri Sinaloa Eyaleti'nde yer alan Mazatlan Limanı'nda yeni bir yatırım projesi gerçekleşecektir.
Projeye ilişkin detaylı bilgiler ekte sunulmakta olup, proje yetkilisinin irtibat bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İletişim Kurulacak Yetkili:
Carolina Castro Rodriguez
Uluslararası İlişkiler Müdürü
Sinaloa Hükümeti
Av. Insurgentes SN Col. Centro Sinaloa C.P. 80129
Tel: +52 (667) 758 7000 dah. 2043
E-posta: carolina.castro@sinaloa.gob.mx

 

» Green Solutions 2015 “Meksika; Sürdürülebilir Ekonomi ve Sanayi Konferansı”

 

Meksika Dışişleri Bakanlığı, Meksika Ekonomi Bakanlığı ve Meksika Ticaret ve Yatırım Ajansı Promexico işbirliğinde, altıncısı düzenlenen Green Solutions 2015 “Meksika; Sürdürülebilir Ekonomi ve Sanayi Konferansı”nı Meksika’nın Durango eyaletinde 15-16 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirecektir. Çevre teknolojilerinin gelişimi, kamu politikaları üzerine söyleşiler ve ticari toplantıların yer alacağı Konferans aracılığıyla Meksika’da yeşil yatırımların teşvik edilmesi hedeflenmektedir.

Konferansa ilişkin program, katılım formu ve detaylı bilgi1 / bilgi2 linklerde yer almaktadır.

 

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA