Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

KırgızistanBu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.


» Kırgızistan'da Tarım ve Yiyecek Fuarı - 13. AgroProd EXPO 2017, 21 - 25 Eylül 2017 Bişkek Şehri

Kırgız Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası tarafından iletildiği üzere, 21 - 25 Eylül 2017 tarihleri arasında Kırgızistan'ın Başkenti Bişkek'te “  13. Uluslararası  AgroProd EXPO 2017 Tarım ve Yiyecek Ürünleri Sergisi  düzenlenecektir. İlgilenen firmalarımızın Kırgız Cum. Ticaret ve Sanayi Odası ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

İletişim için yetkili:
A.Sultanbekova
Tel: +996 312 610120
E-posta: expo@cci.kg

 

 

» Kırgızistan’da cep telefonu operatörü satışı ile ilgili ihale duyurusu


» Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi İş Portalı Yayında

Turkic Business, Türk dünyasındaki işbirliğinin en üst seviyedeki şemsiye kuruluşu olan Türk Konseyi (Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi) tarafından geliştirilmiştir. TOBB’un kurucuları arasında olan Turkic Business Türk dili konuşan ülkelerin firmaları arasında bir ağ oluşturmak ve bu firmaların dış pazarlara erişim sağlayarak ortaklıklar kurmalarına yardımcı olmayı hedefleyen bir internet portalıdır.  Turkic Business`de aynı zamanda Türk dili konuşan ülkelerdeki piyasalar, ekonomik gelişmeler, iş fırsatları, fuarlar, sergiler, eğitim programları ve diğer etkinlikler hakkında bilgi bulabilirsiniz. 

Halihazırdaki üyeleri Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan ve Türkiye`dir. Daha fazla bilgi için lütfen Türk Konseyi internet sitesini ziyaret ediniz.
http://www.turkicbusiness.com/
info@turkicbusiness.com

 

 

» Kırgızistan Almalyk Linyit Kömür Havzası İhale Bilgi Notu ekte sunulmaktadır.

 

» Kırgızistan’da 2015 yılında gerçekleştirilecek sergi ve konferanslarının güncel listesi ekte sunulmaktadır.

 

» Türk-Kırgız Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu 8. Dönem Toplantısı

Türk-Kırgız Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu 8. Dönem Toplantısı Aralık ayında Bişkek’te gerçekleştirilmesinin öngörülmektedir. 15.08.2013 tarihinde imzalanan 7. Dönem Toplantı Protokolü ekte yer almaktadır.

Söz konusu toplantıda kullanılmak üzere, Birliğimizden, Kırgızistan ile ikili ilişkilerde karşılaşılan sorun ve çözümler önerileri ile kaydedilen güncel gelişmeleri içeren bilgi notu talep edilmektedir.

Bilgilerinizi ve konunun ilgili üyelerinize duyurularak, anılan ülke ile ticari ve ekonomik ilişkilerin mevcut durumu, sorunlar, işbirliği ve 7. Dönem Protokolü’nde yer almasında fayda gördüğünüz madde önerileri ile birlikte, Ekonomi Bakanlığımıza iletilmek üzere, 11 Kasım 2014 Salı mesai bitimine kadar Birliğimize e-posta yoluyla (kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr) iletilmesi gerekmektedir.

 

» Kırgızistan "Altın Balalık (Den-Sooluk)” Yatırım Projesi: Kırgızistan Ekonomi Bakanlığı tarafından iletilen “Altın Balalık (Den-Sooluk)” yatırım projesine ilişkin bilgiler linkte yer almaktadır.

 

» Kırgızistan hakkında genel bilgi

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA