Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

İran

 

IRAN00012.gif

Bu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.


 

» Dışişleri Bakanlığı’ndan alınan yazıda, Hollanda HPP Fuar Firmasın’nın katılımıyla, 21-23 Nisan 2017 tarihlerinde, 2. Uluslararası Gül ve Bitki, Sera Yapımı, Sulama Sistemleri, Bahçe Donanımı ve Aletleri Fuarı’nın düzenleneceği belirtilmektedir. Fuara ilişkin ayrıntılı bilgilere http://www.khazareurasia.ir ve info@khazareuroasia.ir adreslerinden ulaşılabilmektedir.

 

» Yabancı Yatırıma Uygun Projeler
İran Küçük Ölçekli Sanayi İşletmeleri ve Sanayi Bölgeleri Kurumu tarafından hazırlanan yabancı yatırıma uygun 8 adet proje ekte yer almaktadır.

 

» Tebriz Uluslararası Fuar Takvimi : Dışişleri Bakanlığımızdan alınan, Nisan 2017-Mart 2018 dönemini içeren Tebriz Uluslararası Fuarına ilişkin takvim, ek1 ve ek2 'de yer almaktadır.

 

» Batı Azerbaycan – Tebriz’deki yatırım fırsatlarının yer aldığı doküman ekte yer almaktadır.


» İran Kırsal Alanlar Atık Su Projesi: İran’ın, İslam Kalkınma Bankası’ndan temin ettiği finansmana ve projeye ilişkin bilgiler ekte yer almaktadır.

 

» İran’ın Nükleer Programına ilişkin "Uygulama Günü"nün başlamasıyla birlikte gelinen aşama ve bundan sonraki sürece ilişkin Dışişleri Bakanlığınca hazırlanan bilgi notu ekte yer almaktadır.

 

» Konu: Dışişleri Bakanlığından Alınan İran’a Yönelik Yaptırımlara İlgili Güncel Detaylı Not

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA