Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Fransa

FINL00012.gif

Bu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.
 

» Fransa’nın Paris Şehri’nde 6-9 Aralık 2016 tarihinde düzenlenecek olan  “Midest 2016 Yan Sanayi Fuarı” Türkiye Milli Katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından gerçekleştirileceği bildirilmektedir. Ayrıntılar. >>>

 

» IFA (Invest in France Agency - Fransa Yatırım Ajansı)

 
Fransız Hükümeti tarafından, Fransa’yı Türk yatırımcılara daha iyi tanıtabilmek, onları Fransa’daki yatırım olanakları hakkında bilgilendirmek, Fransa’ya yerleşmeleri ve işlerini geliştirmeleri esnasında desteklemek üzere Türkiye’de bir IFA (Fransa Yatırım Ajansı) bürosu açılmış ve daha sonra da Paris’te (Roissy Charles de Gaulle’de 1. Terminalde) Türkçe konuşulan bir karşılama birimi kurulmuştur. Türk yatırımcıların Fransa Yatırım Ajansı ile nasıl bağlantı kurabilecekleri konusunda Fransa’nın Türkiye Büyükelçisi Sayın Bernard Emié tarafından Birliğimize gönderilen mektup ilişikte sunulmaktadır.
 
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA