Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

EKVADOR


 

» Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler- Ekvator

Ticaret Bakanlığı'nın ilgide kayıtlı yazısı ile, Bakanlığa bağlı olarak dünyanın dört bir yanında ihracatımızın geliştirilmesi için çalışmakta olan Ticaret Müşavir ve Ataşelerimizle Türk iş dünyasını bir araya getirmek üzere Ticaret Bakanlığımız tarafından "Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler" toplantıları düzenlenecektir.

 

Bu çerçevede, 11 Şubat 2021 Perşembe günü 16.30-18.00 saatleri arasında Ekvator'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirlerimiz ve Ataşelerimiz ile bu ülkelerde iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılarak tecrübelerini Türk iş insanlarıyla paylaşacağı e-sohbet toplantılarının gerçekleştirileceği bildirilmektedir. Detaylı bilgilere linkten ulaşılabilmektedir.

 

» Yanıltıcı bilgi ve belgeler

Ekvatorlu şirket ve vatandaşlar tarafından Kito (Ekvator) Müşavirliğimize iletilen bilgi taleplerinin Müşavirliğimizce incelenmesi neticesinde, ülkemiz resmi kurumlarının ve şirketlerinin adları kullanılmak suretiyle düzenlenmiş olup ekte bir örneği yer alan bazı yanıltıcı bilgi ve belgelere rastlandığı bildirilmiştir.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA