Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

BangladeşBu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.

 


» Bangladeş Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği’nden alınan 25.06.2010 tarihli ekli yazıda; Bangladeş Ticaret Bakanlığı’na bağlı İhracatı Geliştirme Ajansı (Export Promotion Bureau – EPB) Ticari Bilgi Merkezi (Trade Information Center – TIC) tarafından bir Video Konferans Bölümü açıldığı ve ticaretle alakalı bilgilerin Internet üzerinden konuşma ve anlık mesajlaşma olanağı sunan Skype: epb.bd ve Yahoo Messenger: ticepbbd üzerinden alınıp gönderilebileceği bildirilmektedir.

Söz konusu yazıda Türk ithalatçıların da Pazar – Perşembe günleri arasında (BST: 9:00 – 17:00 saatleri arasında) Bangladeş ihracatçıları ve EPB çalışanları ile doğrudan temas kurabilecekleri bildirilmektedir.

» Bangladeş'te yerleşik "High Speed Group of Companies" şirketi Türk firmalarıyla işbirliği yapmak istiyor. firma hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA