Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Arjantin


ARGE00012.gif

Bu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.

 


 

» Arjantin Cumhuriyeti’nin “Yenilenebilir Enerji RENOVAR Projesi” hakkındaki detaylı bilgilere linkte paylaşılan sunum ve http://portalweb.cammesa.com/Pages/RenovAr.aspx adresinden ulaşılabilmektedir.

 

» Arjantin Cumhuriyeti İthalat ve İhracatçılar Birliği

Ekonomik Rapor için tıklayınız.(pdf).

Web adresi: http://www.aiera.org/

 

» Taze Meyve Sebze konusunda aktif Arjantin firma, kurum ve birlik isim ve adresleri

 

» İHALE: Tucuman Eyaletindeki "Kalchaki Altın Ocağı" maden yatağı araştırma çalışmaları ihalesi. Ayrıntılı bilgi için: Dr.Alfredo Maldonado, Tel: +54 3822 461217/433 880, e-posta: dralfredomaldonado03@hotmail.com

 

» Arjantin Tucuman Eyaletindeki 'Kalchaki Altın Ocağı' maden yatağı araştırma çalışmaları için yapılacak ihale hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız. (Arjantin Büyükelçiliği)

 

» Yatırımları Geliştirme Ajansı (ADI) tarafından derlenen Arjantin firmalarının iş teklifleri.

Arjantin Büyükelçiliği tarafından yapılan açıklamada, herhangi bir bilgi için Arjantin Buyukelçiliği Ticaret Muşavirliği Başkatip Mr. Luis Susmann'ın asistanı Selin Sayıner'in aranabileceği bildirilmiştir. Tel: 446 20 61/62 Fax: 446 20 63 (Arjantin Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği'nden bildirilmiştir.)
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA