Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Afganistan

AFGH0012.gif

Bu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.


- Afganistan Ticaret Ataşeliğinin yazısında, Afganistan Dışişleri Bakanlığı’nın yazısına atfen, Afganistan Ticaret ve Sanayi Odası ve ‘The Bright Business Complex’ firması tarafından, 2-5 Mayıs 2017 tarihlerinde, Kabil’de Birinci Uluslararası Plastik Sanayi Fuarı düzenleneceği bildirilmektedir. Konuya ilişkin davet mektubu ve başvuru formu linklerde yer almaktadır.

 

 

- 17. Kabil Uluslararası Tarım Fuarı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan alınan yazıda, 17. Kabil Uluslararası Tarım Fuarı 19-21 Ekim 2016 tarihlerinde Afganistan’ın başkenti Kabil’de düzenleneceği bildirilmektedir.

 

 

- Afganistan Ticaret Ataşeliği’nin Çam Fıstığı ihracatı ile ilgili yazısı ektedir. Konuyla ilgilenenlerin Afganistan Ticaret Ataşeliği ile irtibata geçebilirler.

İletişim: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları, 4.Plaza Kat:8 No:802, Bahçelievler-İstanbul Tel: 0212 296 52 37 

 

- Afganistan’da 2016 yılında düzenlenecek fuarlara ilişkin bilgi ekte yer almaktadır.

 

- Afganistan İhraç Ürünleri Listesi: Afganistan İslam Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’ndan alınan Afganistan İhraç Ürünleri Listesi linkte yer almaktadır.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA