Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

ABD


USA2.jpg

Bu sayfada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne gelen yurtdışı kaynaklı ticari, teknik ve mali işbirliği teklifleri, ülke tanıtımları gibi bilgiler yer almaktadır.


 

 

» ABD’nin İran ve Rusya ile ilgili uyguladığı yaptırımlara dair toplantı notları
11 Ağustos 2014 tarihinde, ABD Dışişleri Bakanlığı Yaptırım ve Uygulamalar Dairesi Direktör Yardımcısı John Hughes’un ve Türkiye’de İran ve Rusya ile ticaret yapan firmaların temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı notu ekte yer almaktadır. Toplantı notlarının, İran ve Rusya ile ticaret yapan firmaların detaylı bilgi edinmesi açısından önemli olduğu düşünülmektedir.

 

» İran’a uygulanan yaptırımlar hakkında bilgi notları ekte yer almaktadır.

 

» Türkiye de distribütör / ithalatçı veya temsilci arayan A.B.D. firmalarının listesi, ekli dosyada sunulmaktadır. Detaylı bilgi edinmek ve söz konusu firmalarla temasa geçmek isteyen firmaların ilgilendikleri firmanın adını belirterek A.B.D. Ticaret Müsteşarlığı nınIhsan.Muderrisoglu@mail.doc.gov? e-posta adresine firma bilgilerini göndermeleri istenmektedir.

 

» Turkish North American Business Alliance (TNABA), uluslararası online iş, pazarlama ve ağ oluşturma birliği web sayfası

 

» ABD-TÜRKİYE TİCARET KÖPRÜSÜ
Asagidaki linkte, ABD Ticaret Müstesarligi'nin, iki ayda bir, Türk isadamlarini gelecek ticari fuarlar hakkinda bilgilendirmek ve Amerikan ve Türk firmalari arasinda isbirliginin promosyonunu yapmak icin yayinladigi ABD-Türkiye Ticaret Köprüsü adli bültenleri bulabilirsiniz.

http://www.buyusa.gov/turkey/tr/abd_turkiye_ticaret_koprusu.html

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA