TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Savunma Sanayi Meclisi ve SASAD ortaklığıyla eğitim semineri


26.06.2019 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Savunma Sanayi Meclisi ve SASAD ortaklığıyla Meclis ve dernek üyelerinin çalışma alanları ile ilgili olarak düzenlenmekte olan eğitim - seminer programlarından bir yenisi daha gerçekleştirildi.​

Bu etkinlikte, iki uzman firma BASF ve DYO firmalarından uzmanlar; Meclis üyelerinin faaliyet alanlarında üretilen çeşitli platform, silah  sistemi,  roket-füze ve  mühimmata zor koşullar altında koruma sağlayacak boya ve kimyasalların seçimine ve uygulamasına yönelik olarak bilgilendirmede bulundu.

 

Seminerde; ağır koşullarda (çöl, deniz, yüksek irtifa hava gibi ortamlarda yüksek sıcaklık/nem, çok düşük sıcaklık,  korozif etkenler, kum fırtınası  vb. ) ürünlerin raf ömrü boyunca hizmet vermesinde kesiklik yaratmayacak veya görünürlük ile ilgili sorunlara çözüm üretecek yöntemler ve seçimler tartışıldı.

 

Savunma Sanayi Meclis Başkanı Yılmaz Küçükseyhan, bu tür seminer ve eğitimlerin üyeler açısından çok faydalı olduğunu söyleyerek ilerleyen süreçte farklı konulardaki eğitimlerin devam edeceği bilgisini verdi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA