TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

M. Cihat Lokmanoğlu KKTC 60. Yıl Kuruluş Gala Yemeği’ne katıldı


09.11.2018 / Lefkoşa KKTCTOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Başkanı M. Cihat Lokmanoğlu, Kıbrıs Türk Ticaret Odası 60. Yıl Kuruluş Gala Yemeğine katıldı.​

Lefkoşa’da gerçekleşen etkinliğe, KKTC Meclis Başkanı Teberrüken Uluçay, KKTC Başbakanı Tufan Erhürman, KKTC Maliye Bakanı Serdar Denktaş, KKTC Sağlık Bakanı Filiz Besim ve KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit iştirak ettiler.

 

Açılış konuşmalarında söz alan Lokmanoğlu, Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nın 60. yılını kutlayarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Kıbrıs Türk Ticaret Odası ile ilişkilerin geliştirilmesine daima önem verdiğini ve Kıbrıs iş dünyasının yanında olmaya, birlikte çalışmaya ve ortaklıklar kurmaya daima önem verdiğini ifade etti. Kıbrıs Türk Ticaret Odası ile kurulan Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu’nun ortak iktisadi girişimler için çok önemli bir araç olduğuna inandığını vurguladı.

 

Etkinliğe ayrıca Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Başkan Yardımcısı Ferudun Torunoğlu ile İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi ve Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Başkan Yardımcısı İbrahim Taşel katıldılar.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA