TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Mardin Oda/Borsa Müşterek Proje Ekibi DİKA uzmanlarıyla bir araya geldi


02.08.2017 / MardinTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yürütülen “81 İle 81 Akademik Danışman” Projesi kapsamında kurumsal kapasiteyi artırma ve yerel kalkınmaya katkı sağlamak amacıyla Mardin İli ve İlçeleri Odaları/Borsaları Müşterek Proje Ekibi Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) uzmanlarıyla bir araya geldi. ​

Dicle Kalkınma Ajansında düzenlenen toplantıda müştereken gerçekleştirilebilecek faaliyetler hakkında görüş alışverişi yapıldı.

 

“Dicle Bölgesi Coğrafi İşaretler Projesi”, “Coğrafi İşaretler Mardin Zirvesi”, “Oryantasyon ve Proje Hazırlama Eğitimleri” ile Oda/Borsa 2018 yılı Eğitim Programlarının” da görüşüldüğü toplantıya DİKA Dış İlişkiler ve Fonlar Birim Başkanı Murat Erçin, Uzman Sihat Ferat Toktaş, Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Metin Sert (Proje Ekip Koordinatörü), Mardin Ticaret ve Sanayi Odası Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Sibel Gültekin, Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Velit Aydın, Nusaybin Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdullah Dal, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Ercan Çelik, Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu İlhan Özmen, TOBB/TEPAV, Mardin İli ve İlçeleri Oda/Borsa Akademik Danışmanı ve Mardin Artuklu Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Behzat Ekinci (Proje Ekip Danışmanı) katıldı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA