TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Bilişim Fuarı’nı gezdi


25.05.2024 / KocaeliTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Bilişim Fuarı’nı ziyaret ederek, stantları gezdi.​

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Hisarcıklıoğlu, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası ortaklığında kurulan Kocaeli Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen Kocaeli Bilişim Fuarı’ndayız. Fuarın ana teması yapay zeka. TOBB Yönetim Kurulunda Başkan Yardımcım, İstanbul Ticaret Odası Başkanımız Şekib Avdagiç ile birlikte firmalarımızın ve genç girişimcilerimizin stantlarını ziyaret ederek sohbet ettik.


Ülkemizin pırıl pırıl gençlerini görünce umudum tazelendi. Yaklaşık 100 firmanın katıldığı fuar, teknoloji ve bilişim sektöründen firmalar ve girişimcileri bir araya getiriyor. Kocaeli’ye önemli katkılar sağlayacak olan fuarı düzenleyen bütün kurum ve kuruluşları tebrik ediyorum" dedi.


Hisarcıklıoğlu, fuar sonrasında TOBB Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mert Kavşut ve Kurul üyeleri ile bir araya gelerek, genç girişimcilerin beklentilerini ve önerilerini dinledi. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA