TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

32.CACCI Konferansı, renkli görüntülerle tamamlandı


24.11.2018 / İstanbulTOBB Başkanı ve CACCI Başkan Yardımcısı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğindeki Asya-Pasifik Ekonomi Zirvesi, çok sayıda paralel oturumlar, ikili iş görüşmeleri, konsey toplantıları, tanışma ve işbirliği görüşmelerinin ardından sona erdi.​

32. CACCI (Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu) Konferansı'nın son bölümünde, Jemal Inaishvili’den CACCI Başkanlığı görevini devralan Samir Modi başkanlığında gerçekleştirilen 90. Konsey toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda CACCI Başkan Yardımcılığına yeniden seçilen TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu da değerlendirmelerde bulundu. Zirve renkli görüntülere sahne olan kokteyl ve gala yemeği ile tamamlandı.


-EBSO’ya ödül

 

Öte yandan, Asya-Pasifik TSO Konfederasyonu’nun (CACCI) düzenlediği “Yerel Oda Ödülleri” yarışmasında Ege Bölgesi Sanayi Odası, Asya-Pasifik’in en iyi Odası seçildi. Hisarcıklıoğlu konuya ilişkin, “Türkiye, TOBB ve Oda-Borsa camiası olarak gurur duyduk. Çalışma arkadaşım Ender Yorgancılar ve tüm EBSO yönetimini, çalışanlarını tebrik ediyorum” dedi.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA