TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Ankara il ve ilçe oda / borsalarından Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


08.05.2018 / AnkaraAnkara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz, Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Toplu, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Haymana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özkan, Haymana Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Özer, Çubuk Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Veli Demir, Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen, Şereflikoçhisar Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Koçak, beraberlerindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyen TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Ankara ilimiz ve ilçelerimizin Oda ve Borsa başkanlarının bir ve beraber olması bizim için çok önemli. Önceden Ankara’da birlik ve beraberlik yeterince yoktu. TOBB Başkanı olduğumdan beri, Allah razı olsun tüm Oda ve Borsa Başkanlarımdan, onların sayesinde birlik ve beraberlik sağlandı. Unutmayalım ki birlik ve beraberlikte rahmet ve bereket, ayrılıkta azap vardır. Bir Başkan ne ister? Arkasında birlik ve beraberlik olsun ister. Başarı varsa ortada bu ve Oda ve Borsa Başkanlarının eseri, başarısızlık varsa benimdir” dedi.

 

Faik Yavuz ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Her seçim bir umuttur bir yeniliktir. Demokrasinin gereği biz bu seçimi yaptık. Tüm üyelerimizle büyük bir olgunluk içinde yaptık. Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildim. Önümüzdeki dönemde biz altyapı yatırımlarımızı, Ankara Ticaret Borsası’nın altyapı yatırımlarının hepsini bitirdik. Ancak önümüzdeki dönemde uluslararası bir proje üzerine çalışıyoruz. İSEDAK çerçevesinde, Cumhurbaşkanımızın da başkanlığını yürüttüğü İSEDAK, tüm 57 tane İslam ülkesinin tarımsal ürün piyasasını oluşturacak bir platformu inşallah önümüzdeki 4 sene içerisinde Ankara Ticaret Borsası’na kuracağız. Bu bizim idealimiz. İslam ülkelerinde ki tarımın gelişmesi için ihtiyaçta var buna. TOBB’da zaten Rifat Bey ile çalışıyoruz. Tüm desteğimiz onunla. İnşallah önümüzdeki dönemde de devam ettirecektir. İnşallah hep birlikte biz ona destek olacağız. O da şu ana kadar yaptığımız veya Başkanın yaptıkları çok önemli. Önümüzdeki dönemde, kişinin aynasıdır, daha iyisini yapacaktır diyorum” dedi. 
Video Yükleniyor...


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA