TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu Adana Ticaret Borsası ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti


25.06.2015 / AdanaTOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Adana Ticaret Borsası ve Adana Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Borsa'da, Adana Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Bilgiç ile Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sabahattin Yumuşak, Sanayi Odası'nda ise Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç ile Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu tarafından ağırlanan Hisarcıklıoğlu birlik ve beraberlik mesajı verdi. Hisarcıklıoğlu, Adana’nın tarımda ve sanayide çok önemli bir kent olduğuna dikkat çekerek, Borsa ve Odaların bu anlamda çok önemli bir işlevi olduğunu söyledi.​

Geçen yıl temelini attıkları Borsa Kampüsü’nün açılmasıyla beraber Adana’nın çok önemli bir tesise kavuşacağını anlatan Hisarcıklıoğlu, şehirdeki birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Şahin Bilgiç, Muammer Çalışkan ve Sabahattin Yumuşak'ın hem Adana için hem TOBB camiası için önemli hizmetleri bulunduğuna işaret ederek, üç başkanla da uyum içinde çalıştıkları bilgisini verdi.

 

Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ise Borsalarının asırlık bir çınar olduğuna dikkat çekerek, emeği geçenlere teşekkür etti. Adana’nın tarımsal potansiyeline değinen Bilgiç, Türkiye’nin önde gelen borsalarından birisinin de Adana’da olduğunu söyledi.


Adana Rekortmenleri Ödül Töreni'nin ardından da Adana Sanayi Odası'nı ziyaret eden TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Kıvanç, Meclis Başkanı Çomu ve meclis üyeleriyle görüş alışverişinde bulundu. Hisarcıklıoğlu, Adana'nın çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu hatırlatarak, illerin başarısının ortak hedefler noktasındaki beraberlikten kaynaklandığını vurguladı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA