TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu Çorlu TSO Hizmet Binası temel atma törenine katıldı


12.06.2014 / Çorlu TekirdağTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yaptırılacak olan yeni hizmet binasının temel atma törenine katıldı. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enis Sülün’ün ev sahipliği yaptığı törene Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, oda başkanları ile üyeleri katıldı.​

HABER VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ


TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çorlu'daki sanayicilerin oda sayesinde Avrupa standartlarına göre hizmet aldığını belirterek,  "Çorlu Türkiye'nin dördüncü büyük sanayi kenti. Çorlu ürettiği katma değer açısından baktığımız zaman Türkiye'nin unutamayacağı ve göz ardı edemeyeceği başlıca şehirlerimizden biridir. Ona yakışır bir odanın temel atma törenindeyiz. Bu odanın tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

 

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enis Sülün ise, odaya yeni bir yer kazandırmanın mutluğunu yaşadıklarını söyledi. Çorlu Valisi Ali Yerlikaya da Çorlu’nun çok önemli bir ticaret ve sanayi kenti olduğunu ifade ederek kente 3 yılda 9 adet OSB kurulduğunu anlattı.

Konuşmaların ardından Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler hizmet binasının temelini attı. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA