TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu Malkara TB’yi ziyaret etti


12.06.2014 / TekirdağTOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Malkara Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, Malkara TB Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ayaz ve meclis üyeleri ile biraraya geldi.​

Yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Malkara’da çok güzel bir tablo ile karşı karşıya olduklarını, bu birlik ve beraberliğin Malkara’nın kazancı olduğunu söyledi.

 

Seçimlerdeki rekabetin artık bittiğini vurgulayan Hisarcıklıoğlu, “asıl ana amaç Malkara’yı daha iyi bir noktaya getirmektir. Bu tabloyu sağladıkları için hepinize teşekkür ediyorum. Bir araya gelirsek Malkara’yı iyi bir noktaya getirebiliriz” dedi.

 

Hisarcıklıoğlu, yeni yönetime ve meclise seslenerek, görev sürelerinde gerek Malkara gerekse Türkiye için hayırlı hizmetler yapmalarını diledi.

 

İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır diyen TOBB Başkanı, “İnsanlara faydalı olabilmek için en önemli makamdasınız. Ama bu size sorumluluk getirir” dedi. 

 

Malkara’nın tarım ve hayvancılık alanında müthiş bir potansiyele sahip olduğuna dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, bu potansiyeli daha çok kazanca çevirmeleri gerektiğini söyledi.

 

Dünya nüfusunun arttığını vurgulayan TOBB Başkanı, orta sınıfın tüketiminin artacağını, ekilebilir arazi açısından dünyada yedinci ülke olarak, bu fırsatı iyi değerlendirmeleri gerektiğini ifade etti.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA