TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Şampiyonlar Ligi’nde tur atlayan Galatasaray’ı kutladı


12.12.2013 / AnkaraTOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Şampiyonlar Ligi’nde ikinci tura yükselen Galatasaray Futbol Takımını tebrik etti. Hisarcıklıoğlu, Galatasaray’ın Juventus’u 1-0 mağlup ederek, Real Madrid ile birlikte gruptan çıkmasının tüm Avrupa’da ses getiren önemli bir başarı olduğunu belirtti. Hisarcıklıoğlu “Bu başarıda emeği geçenleri kutluyor, bize yaşattıkları sevinç için teşekkür ediyorum” dedi.​

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Yoğun kar yağışının getirdiği olumsuz şartlar içerisinde büyük bir mücadele veren ve grubunun son maçını galibiyetle kapatan Galatasaray’ımız Avrupa’da yine önemli bir başarıya imza atmıştır.

 

6 maçlık grup maratonunu başarıyla tamamlayarak, bir üst tura geçme başarısını gösteren cesur yürekli futbolcularımız, inancın ve azmin yetenekle birleştiğinde hiçbir engel tanımayacağını herkese bir kez daha göstermiştir.

 

Türk iş dünyası adına, milletimize yaşattıkları bu sevinç için başta Sayın Başkan Ünal Aysal, yöneticiler, futbolcular ve teknik kadro olmak üzere bütün Galatasaray camiasını gönülden kutluyor, önümüzdeki turlar için de yolunun açık olmasını diliyorum”.

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA