TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkçe Konuşan Girişimciler’e sertifikalarını TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu verdi


25.05.2012 / Ankara14. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı’na katılanlara sertifikalarını TOBB Başkanı M. Rİfat Hİsarcıklıoğlu verdi. Hisarcıklıoğlu, Programa katılan girişimcilerden faaliyetlerine ilişkin bilgi alırken, her birini tek tek kutladı.​ ​

 

 HABER FOTOĞRAFLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Türkçe Konuşan Girişimciler, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Program’dan duydukları memnuniyeti ilettiler. Hisarcıklıoğlu ve konuk girişimciler sertifika töreninin ardından hepbirlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Balkanlar, Doğu Avrupa, Kafkasya, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerinde, Almanya ve Rusya’da yaşayan Türkçe konuşan girişimcilerle ülkemizin bağlarını güçlendirmek ve ticari ilişkilerini geliştirmek amacıyla TOBB ve Dışişleri Bakanlığı ile işbirliği yapılarak Haziran 2005 tarihinde başlatılan Türkçe Konuşan Girişimciler Programların bu yıl 14’üncüsü gerçekleştiriliyor.

-Bugüne kadar 455 girişimci katıldı

Programa bugüne kadar 24 farklı ülkeden ve 4 özerk bölgeden yaklaşık 455 iş adamı ve iş kadını katıldı. Bu yılki  programa ise toplam 20 ülke ve 4 Özerk Bölgeden (Başkortostan, Gagavuzya, Kırım ve Tataristan)  45 girişimci iştirak etti. Programdan yararlanan toplam katılımcı sayısı 500’e ulaştı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA