TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

E-ticaret eğitimi


30.06.2020 / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından TOBB Kadın ve Genç Girişimciler kurulu üyeleri için düzenlenen “Girişimciler için Bilgilendirme Webinarı” kapsamında, e-ticaret eğitiminin üçüncüsü “E-ticaret Sitesi Kurmak” başlığı ile gerçekleştirildi. ​
KOBİ’lerin hızla dijitalleşen dünyaya ayak uydurmalarını ve rekabet güçlerini artırmalarını sağlamanın amaçlandığı, e-ticaret eğitimine, Adnan Akgün, Demet Pektaş, Ahmet Umur Gültekin ve TOBB Kadın ve Genç Girişimci Kurulları üyeleri katıldı. 

Adnan Akgün e-ticaret faaliyetlerinin güven içinde yürütülebilmesi amacıyla, e- ticaret yaparken dikkat edilmesi gereken yasal düzenleme ve mevzuatlar hakkında bilgilendirmede bulundu.  

Demet Pektaş E-ticarette ödeme yöntemleri hakkında değerli bilgiler aktardı, sosyal ticarette öne çıkan ödeme metotlarını paylaştı. Ahmet Umur Gültekin, Covid döneminde e-ticaretin gelişim sürecini anlattı ve e-ticaret sitesi kurmaya yönelik altyapı detaylarından bahsetti. Ayrıca Google Adwords ile SEO konularında katılımcıları bilgilendirdi.

Programda ayrıca girişimcilerden gelen sorulara da cevap verildi. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA