TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

STK’lardan MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye ziyaret


21.10.2011 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş), Kamu-Sen, Memur-Sen, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) başkanlarının da bulunduğu sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.​ ​

 

HABER VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Ziyaretin ardından, heyettekiler adına açıklama yapan Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin her bölgesinde örgütlü toplumun tüm kesimlerini temsil eden 13 kuruluş olarak bir araya geldiklerini belirtti.

Hisarcıklıoğlu, 74 milyonun birbirine en fazla ihtiyaç duyduğu zamanda olduğunu dile getirerek, ''Artan terör olayları neticesinde şehit olan polis ve askerlerimiz ile hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acısını toplum olarak derinden hissediyoruz ve terörü nefretle kınıyoruz'' dedi.

Şehitlere, Allah'tan rahmet dileyen Hisarcıklıoğlu, özellikle son saldırıların toplumdaki hassasiyeti iyice artırdığını belirtti. Bunu, 74 milyonun ortak geleceğinin en önemli meselesi olarak nitelendiren Hisarcıklıoğlu, toplumdaki duyarlılığı da dikkate alarak yapabilecekleri konusunda istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Hisarcıklıoğlu, şunları kaydetti:
''İstişarelerimiz sonucunda geldiğimiz noktayı paylaşmak amacıyla bu değerlendirme sürecine Cumhurbaşkanımızı, Meclis Başkanımızı, Başbakanımızı ve siyasi partilerin genel başkanlarını dahil etmeye karar verdik. Bunun için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret ettik. İstişarelerimiz devam edecek. Bu süreci tamamladıktan sonra ayrıntılı açıklama yapacağız. Huzurlu ve güçlü bir Türkiye için gün, birlikte hareket etme günüdür. Bu çerçevede ziyaretler yapıyoruz.''

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA