TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Kale ve Berloni Mutfak Show Room'un açılışına katıldı


10.10.2011 / AnkaraTOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Keklikoğlu ve Bodur ailelerinin İtalyan Berloni firması ortaklığında açtığı Mutfak Show Room’un açılışına katıldı. Hisarcıklıoğlu, daha fazla kazancın daha fazla yatırım anlamına geldiğini belirterek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.​ ​

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Show Room’un sahipleri Adnan Keklikoğlu, Zeynep Bodur Okyay ve İtalyan ortağı Berloni’nin katıldığı Ankara’daki Kale ve Berloni Mutfak Show Room’ların açılışında yaptığı konuşmada, İtalyan tarihinde bir ilkin gerçekleştiğini hatırlatarak,  satın alınan seramik fabrikası ile seramik sanayinde ilk defa İtalya’ya bir Türk firmasının, yabancı yatırımcı olarak girdiğini belirtti.

Show Room’un hayırlı uğurlu olmasını dileyen Hisarcıklıoğlu, “Keklikoğlu ve Bodur ailelerinin birlikte oluşturduğu bu yerin açılışını yapmaktan onur duyuyorum” dedi. İki ailenin de Türk iş dünyasının önemli isimleri olduğundan bahseden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Bugün artık dünyada ülkelerin marka olması söz konusu. Daha fazla kazanç her zaman her daha yatırım demektir. Bundan biz de Türkiye’de kazanacaktır. Artık her sabah dükkanımızı bugün nasıl bir yenilik yapmalıyım düşüncesiyle açmalıyız. Buna inovasyon diyorlar. Para kazanmayı öğrendim yeter derseniz olmaz. Hergün yeni bir yeniliğin peşinde olmalısınız. İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. İnsanlara aş ve iş vermek çok önemli” diye konuştu.


Açılışa TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Ankara Milletvekili Sinan Aygün, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Keklikoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Keklikoğlu, Roberto Berloni ve TİMKODER Başkanı Temel Aktay da katıldı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA