TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

ABD'de İş Yapma Semineri TOBB’da yapıldı


04.11.2019 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı ve ABD Ticaret Odası işbirliğinde, "ABD'de İş Yapma Semineri" düzenlendi.​
Seminerin açılış konuşmaları TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz ve ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı William Czajkowski tarafından yapıldı. 
 
Seminerin devamında ABD Ataşe Yardımcısı Yaprak Çakılcıoğlu tarafından “SelectUSA Programı” ve Avitus Group Temsilcisi Frank Levene tarafından “12 adımda ABD Pazarına Giriş” isimli sunuşlar gerçekleştirildi.
 
Panel oturumuna katılan Ada Strategies Temsilcisi Zeynep Sönmez İhtiyar, Yatırım ve İş Vizesi; Vakıf Bank USA Genel Müdür Yardımcısı Güldal Şişman, ABD’de Ticari Bankacılık ve “Ongur and Partners” Hukuk&Danışmanlık Bürosu Yönetici Ortağı Av. Arzu Ongur, ABD Yatırım Hukuku konusunda kapsamlı bilgiler verdi. 
 
Video konferans yönetimi ile seminere katılan Minnesota Ticaret Ofisi Yabancı Yatırım Direktörü Laurence Reszetar ve New York Eyaleti Kalkınma Ajansı Ortaklıklar Direktörü Lauren A. Merkel, Minnesota ve New York eyaletlerine ilişkin bilgiler verdi. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA