TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu ALTSO üyeleriyle buluştu


22.09.2011 / AlanyaAlanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Meclis Üyeleriyle akşam yemeğinde bir araya gelen TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Alanya Programı kapsamında Goldcity Turizm Kompleksi’nin aldığı ISO 9000, 22000 ve 10002 Kalite Güvence Belgeleri için düzenlenen tören ile Mayra Home’s firmasının açılış törenlerine de katıldı.​ ​

 

Goldcity’deki törende konuşan Hisarcıklıoğlu, alınan belgelerin kurum için önemli bir vizyonun ortaya konduğunun göstergesi olduğunu söyledi. Rekabet yarışında öne geçebilmek için kalitede yarışmak gerektiğinin altını çizen Hisarcıklıoğlu, bu mücadeleden herkesin kazançlı çıkacağını anlattı.

TSE Antalya Bölge Müdürü Kaya Kas da Hisarcıklıoğlu’na katkıları için teşekkür ederken, Goldcity’nin aldığı bu belgelerin tüm işletmeler için örnek olacağını bildirdi.


-İki genç ortağın girişimcilik adımı


TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Alanya’da, iki genç girişimcinin açtığı Mayra Home’s isimli inşaat ve emlak sektörlerine hizmet verecek mağazanın açılışına da katıldı.

Önümüzdeki dönemde yabancıların Türkiye’de gayrimenkul edinebilmesini mümkün kılacak düzenlemenin yürürlüğe girmesini beklediklerini hatırlatan Hisarcıklıoğlu, bunun bütün kıyı şeridini ilgilendiren bir mesele olduğunu vurguladı. Bu düzenleme ile inşaat sektörünün canlanacağını bunun da 200 farklı sektörün olumlu etkilenmesi anlamı taşıdığını anlatan Hisarcıklıoğlu genç girişimcilere de ürünlerini müşterinin ayağına giderek satmaları tavsiyesinde bulundu.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA