TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Şampiyon Fenerbahçe’yi kutladı


23.05.2011 / AnkaraTOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Spor-Toto Süper Lig 2010-2011 sezonunda şampiyonluğu kazanan Fenerbahçe takımını kutladı. ​ ​

 
Hisarcıklıoğlu konuyla ilgili mesajında, ekip ruhu ve takım olmanın başarıyı getirdiğini vurgulayarak, “Fenerbahçe’nin Türkiye’de gösterdiği bu başarıyı önümüzdeki sezon UEFA Şampiyonlar Ligi’nde de göstereceğine ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğine gönülden inanıyor ve şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe camiasını tebrik ediyorum” dedi.

Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Çetin bir yarışın ardından Spor-Toto Süper Lig 2010-2011 sezonunu zirvede tamamlayan, Fenerbahçe Futbol Takımı’nı bu üstün başarısından ötürü kutlarım. 1907 yılından bu yana başarıları, milyonlarca taraftarı, köklü ve güçlü camiası ile Türk futboluna büyük katkılar sağlayan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün şampiyonluğu; çalışmanın, koordinasyonun, taraftarıyla, yönetimiyle, teknik ekibi ve futbolcusuyla birlikte kenetlenerek mücadele etmenin eseri olmuştur.

Nefes nefese geçen bu yarışı son ana kadar sürdüren ve averajla ikinci olan Trabzonspor takımını da sergiledikleri performans ve başarılarından ötürü can-ı gönülden kutluyorum.

Bu zor maratonda alın terini akıtan ve centilmence mücadele eden tüm takımlarımız, doğrusu takdiri fazlasıyla hak etmişlerdir.

Türk iş dünyası adına, bu zorlu mücadeleden şampiyon olarak çıkan Fenerbahçe’yi tekrar tebrik eder, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde büyük başarılar dilerim. Şampiyonluk, tüm Fenerbahçe camiasına ve Türk futboluna hayırlı olsun.”

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA