TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


22.11.2022 / ANKARAMuğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş ve Meclis Başkanı Hüseyin Koray Özcan, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.


Bülent Karakuş, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Bütün Odalar gibi biz de Odamızın seçimini 1 Ekim’le 30 Kasım arasında yapmak durumundaydık. 15 Ekim’de önce organ seçimlerimizi daha sonra 21 Ekim’de de Başkanlık Divanı ve Meclis Divanı seçimlerimizi gerçekleştirdik. Bunun sonucunda da ben daha önce aynı görevi 3 dönem yapmıştım. Bir dönem ara verdikten sonra aynı göreve geri dönmüş oldum. Her zaman olduğu gibi sonuçlar sandıktan çıkıncaya kadar kimsenin bir garantisi yok. Biz de seçim sürecini oldukça verimli geçirip, odamızdaki 17 meslek komitesinin hepsini alarak ekibimizle göreve geldik. Bu bize ayrı bir sorumluluk yüklüyor. Bu sorumlulukla da bu 4 yılı çok fazla çalışarak üyelerimize hizmet ederek geçirmeyi düşünüyoruz. Bu konuda arkadaşlarımızın da istekli olması, ekibimizin genç olması bizim için büyük bir avantaj oldu diyebilirim. İnşallah güzel çalışmalara imza atacağız.

Bugün de Sayın Başkanı ziyaret ettik. Bu artık bizim için geleneksel oldu. Bizim TOBB camiasına girişimizin beşinci dönemi. Biz Rifat Başkanımızdan her zaman çok memnunuz. Gereken ilgi alakayı başka bir kurumda olduğu kadar gösteren bir Başkan, ahde vefanın en çok olduğu kurum Odalar Birliği. Biz de Rifat Başkanımızı her zaman destekliyoruz. Her zaman yanındayız. Onun da başarılı olması için biz elimizden gelen gayreti gösterip tüm çalışmalarda yanında olacağız”.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA