TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Kayseri il / ilçe Oda/Borsalarından Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


21.11.2022 / AnkaraKayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Develi Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Maşlak, Bünyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naim Yavuz ve Yahyalı Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Aydın, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.


Ömer Gülsoy, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “1 Ekim’de seçimlerimizi tamamladık. 41 komitenin tamamını aldık. Meclis üyelerimiz ve organ seçimlerimizi yaptık. Burada da Sayın Başkanımızı ziyarete gelerek, Sayın Başkanın yanında olduğumuzu,  destekçisi olduğumuzu her daim onun emrinde olduğumuzu belirtmek için bugün ziyaret ettik. Güzel bir ev sahipliği yaptı. Sağ olsun, Allah işini gücünü rast getirsin diyorum. Başkanımıza Allah hayırlı uzun ömürler versin. Her zaman yanındayız. Onun talimatları doğrultusunda, onun verdiği enerjiyle, düsturla Türkiye ekonomisine katkı verebilmek için canla başla çalışıyoruz. Başkanımızın enerjisinden güç alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz”.

Mehmet Büyüksimitci, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Hayırlısıyla seçimleri demokratik ortamda yaptık. Kazasız belasız da bitirdik. Tabi demokrasinin en güzel yönlerini oda seçimlerinde görüyoruz. Kendi rakiplerimizden, kendi gruplarımızda oy istedik. Daha sonra meclis üyelerimizi, yönetim kurullarımızı ve diğer organlarımızı seçtik. Bu ortamı hazırlayan başta Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanıma ve değerli TOBB çalışanlarına ben çok teşekkür ediyorum. Her zaman Rifat Başkanımızın da yanında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Kendisi hakikaten bize bunca yıldır yaptığı Başkanlık döneminde verdiği hayır öğütleri, doğru kılavuzluk ve liderlikle bizim de şehirlerimizde doğru işler yapmamız için elinden geleni yapıyor. Allah ondan razı olsun. Teşekkür ediyorum”.

Recep Bağlamış, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “1 Ekim’de Kayseri Ticaret Borsamızda demokratik bir seçim oldu. Üyelerimizin teveccühü ile 7 meslek komitesinde 19 meclis üyesi kardeşimizle yeniden göreve geldik. Bu ikinci dönemim benim. İnşallah 2022-2026 döneminde de Kayseri Ticaret Borsası’na Yönetim Kurulu Başkanlığı yapacağım. Bugün Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanımı ziyarete geldik. Hem kendisine yeniden seçildiğimizi ifade ettik. Hem de yeni dönemde yine Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanımızı liderimiz olarak görmek istiyoruz. Biz Kayseri Ticaret Borsası Meclisi ve Ankara delegelerimiz olarak Rifat Beyi tekrardan aday gösterdik. Liderimizi çok seviyoruz. Kayserili olması hasebiyle, iş dünyasına, pandemi sürecinde ülkemize katmış olduğu değerlerden dolayı kendisine minnettarız. İnşallah yeni dönemde de Rifat Başkanımızı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı olarak görmek istiyoruz. Desteklerimizi de ifade etmek istiyorum”.

Mustafa Maşlak, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Bu benim 5’inci dönemim. Çok şükür yine seçildik. Başkanımızdan Allah razı olsun. İlçemize okul yaptırıyor. Ne desek, gece gündüz arasak, her zaman derdimize derman oluyor. İnşallah bu dönem de Başkanıma destek olacağız. Elimizden ne gelirse yapacağız. Başkanımla beraber bir dönem daha çalışmak istiyoruz. Biz Başkanımdan razıyız, Rabbim de razı olsun inşallah. Desteğimiz Rifat Başkanla her zaman”.

Naim Yavuz, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçim sürecinde birinci grupta biraz yarış oldu ama diğer gruplarda pek yarış olmadı. Bünyanlı hemşerilerimizde teveccüh gösterdi. Karşımıza rakip çıkarmadılar. 6’ıncı dönemde de seçildik. Bugünden sonra da Sayın Başkanımızın yanındayız, destekliyoruz. Başkanımızla beraberiz”.
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA