TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Mardin Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


17.11.2022 / AnkaraMardin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hatip Çelik ve Meclis Başkanı Sabahattin Evrensel, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.


Hatip Çelik, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçimde, güzel bir süreç geçti. Saha çalışmamız çok iyiydi. Bizim en büyük avantajımız Genel Başkanımızın bölgemizde sevilme oranı çok yüksek. Sektörel bazda ve ciddi anlamda ekip çalışması oldu. 10 komiteden oluşuyordu bizim seçim. 10 komitenin 8’ini aldık. Güzel bir başarı oldu. 3 aday girdik. Demokratik, hiçbir şekilde tatsızlık olmayan yıllardır özlenen bir tablo oldu.

Bugün de Rifat Başkanımızla ilk görüşmemiz, tanışmamız oldu. Beklediğimizin daha ötesinde bir sıcak karşılama oldu. Hem bize güven verdi hem de bu mücadelemizin ne kadar haklı olduğunu gösterdi. Taleplerimiz de ricamız da oldu. Memleketimizle alakalı hem sanayi hem kültürel hem sosyal alanda hizmetlerimiz olacak. Güzel geçti. Biz çok şanslı bir oda temsilcisiyiz. Sonuna kadar Genel Başkanımızın bulunduğu mevkide kalma noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Sadece bir bölge değil, yedi bölgenin tamamında sevilen, kendi bölgemde her ne kadar ülkemizin en ücra köşesinde olsak da orada da Rifat Başkanımızın sevgisini, ilgisini ve beklentinin yüksek olduğunu bildiğimiz için sonsuz desteğimiz devam edecek zaten”.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA