TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Manisa Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


17.11.2022 / AnkaraManisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap ve Meclis Başkanı Cahit Yayman, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.


Sadık Özkasap, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “3 Ekim’de seçimlerimizi gerçekleştirdik ve yeni ekibimizle beraber Manisa’mıza, üyelerimize daha iyi hizmet vermek için mücadelemize devam edeceğiz. Hem hükümetimizin hem de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğine ihtiyacımız olduğu bir zamandayız. Bu birlik ve beraberlikle ülkenin ekonomisini durdurmadan, istihdamı yükselterek, ihracatına destek vererek daha iyi günler için hep beraber mücadele vereceğiz. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu bizim gönülden sevdiğimiz, kötü günümüzde iyi günümüzde her zaman yanımızda olan, ülkesi için mücadele veren, gerek yurt içi gerek yurt dışı, zaman ve mesafe tanımayan Sayın Başkanımızın yanında olmaktan bizler de çok mutluyuz. Bugünkü ziyaretimizde yeni katılan arkadaşlarımızı Sayın Başkanımıza takdim ettim. Bunlarla beraber Sayın Başkanım görüşmeler aldı. Manisa’daki sorunları bildirdik. Bunun üzerine konuştuk. Her zaman için pozitif olacağız, daha iyiye gideceğiz. Sayın Başkanımızın yanında olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Biz buradan pozitif mutlu bir şekilde Manisa’ya dönüyoruz.

Bundan sonraki Genel Kurulumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Başkanı ve Yönetim Kurulu için olacak. Bizlerin Ankara, TOBB delegelerimizle Sayın Hisarcıklıoğlu’na desteğimiz sonsuzdur. Ülkemiz için bu kadar çalışan, mücadele veren, Eurochambres gibi birçok sorumluluğu da beraberinde götüren değerli Başkanımızla olmak bizim için onur ve şereftir”.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA