TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


01.11.2022 / AnkaraManavgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör ve Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Seydi Tahsin Güngör, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin, bu camianın içinde olmaktan gurur duyuyorum. İnanın ki öyle bir Başkanımız var ki, genel başkanımız, Birlik başkanımız. Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Böyle bir camiayı bu şekilde birlik içerisinde tutması bizler için gerçekten önemli. Gurur verici bir tablo. Sayın Başkanımız her zaman, dün olduğu gibi bugünde her zaman yanımızda. Ayrıyeten kendisi ile gurur duyuyoruz. Her zaman Rifat Başkanımızın emrindeyiz. Manavgat iş dünyası ve şahsım adına ben tekrardan Başkanıma teşekkür ediyorum.

 

Bir seçim geçirdik. Zorlu bir seçimdi. Kazanan Manavgat iş dünyası oldu. İnşallah bundan sonraki süreçte Sayın Hisarcıklıoğlu Başkanımla beraber hem Manavgat bölgemiz olarak, Antalya’mız olarak, ülkemiz olarak hayırlı hizmetlerimiz olur inşallah. Biz Sayın Başkanımızı çok seviyoruz. Manavgat iş dünyası kendisine hayran. İnşallah önümüzdeki dönemde Başkanımızı tam destekliyoruz. Zaten delegelerle beraber imzalarımızı kendilerine takdim ettik. Biz her zaman Sayın Başkanımızın yanındayız. İnşallah önümüzdeki dönemde güzel hizmetler yapmak nasip olur. Başta Sayın Başkan olmak üzere tüm Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çalışanlarına teşekkür ediyorum. İyi ki varlar. Hepsinden Allah razı olsun. Hepsine saygı, sevgilerimi sunuyorum”. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA