TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü’ye ziyaret


27.09.2022 / KonyaTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu beraberindeki oda ve borsa başkanları ile birlikte, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü ve meclis üyelerini ziyaret etti.​
Ziyarette konuşan Hisarcıklıoğlu, Konya Sanayi Odası’nın Türk sanayisine ve Konya’ya önemli hizmetlerde bulunduğunu, özellikle pandemi döneminde yaptığı çalışmaların her türlü takdirin üzerinde olduğunu söyledi. 

Konya’nın gelişmiş bir sanayiye sahip olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, “Türk sanayisi Marmara Havzası’na sıkışmış durumda. Bizim Marmara Havzası’nın dışında yeni sanayi havzalarına ihtiyacımız var. Konya merkezli yeni bir sanayi havzası oluşturulması lazım. Konya, bu yeni sanayi havzasına liderlik etmeli” dedi.
  
Hisarcıklıoğlu, Konya Sanayi Odası’nın düzenlediği 6. OSEG Konferansına da değinerek, “Konya Sanayi Odamızı tebrik ediyorum. OSEG konferansı Konya Sanayi Odamızın vizyonunu gösteren çok önemli bir iş” ifadelerini kullandı. 

Hisarcıklıoğlu daha sonra, Meclis üyeleri ile beklentilerini ve sorunlarını istişare etti. Günün anısına karşılıklı olarak hediye takdimi gerçekleştirildi.

 

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA