TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Siirt TOBB Atatürk Anadolu Lisesi için açılış kurdelesi kesildi


23.09.2010 / SiirtTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Siirt TOBB Atatürk Anadolu Lisesi’nin açılış törenine katıldı. Törende Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu ve Siirt TSO Meclis Başkanı Nihat Özdemir'in yanı sıra Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek ve Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca da bulundu.​

Hisarcıklıoğlu okul açılışına ilişkin mesajlarını Siirt TSO’da yapılan istişare toplantısında şu cümlelerle ifade etti: “Siirt’e hayırlı işler için geldik. TOBB Atatürk Anadolu Lisemizin resmi açılışını gerçekleştirdik. Başkanlarımın talebiyle 2017’de temelini atmıştık. 16 Dersliği, 3 Laboratuvarı, Kütüphanesi ve Spor Salonuyla, Siirt’e ve gençlerimize bu güzel eseri kazandırmış olmanın gururunu hep birlikte yaşadık.”

 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu eğitime yapılan yatırımın önemine vurgu yaparken, zarar etmeyen tek yatırımın eğitim alanında olduğunu ifade etti. Hisarcıklıoğlu TOBB olarak bugüne kadar çok sayıda okul yaptırdıklarını ve bu yatırımlara bundan sonra da devam edeceklerini söyledi.

 

Öğrencilerle sohbet eden Hisarcıklıoğlu, kitap hediye ederek günün anısına öğrencilerle bir de fotoğraf çektirdi.

 

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA