TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

3. Asya-Pasifik Kadın Girişimci Ödülü


07.01.2020 / Diğer DuyurularBirliğimiz, Asya Pasifik bölgesi ile ticari ve ekonomik ilişkilerimizin geliştirilmesi amacıyla 2009 yılında Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu'na (CACCI) üye olmuştur. Birlik Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu 2014, 2016 ve 2018 yıllarında CACCI Başkan Yardımcılığına seçilmiş ve halen bu görevi yürütmektedir. Ulusal ticaret ve sanayi odaları ile benzeri kuruluşlardan oluşan CACCI, ticareti, yatırımları ve iş dünyasının bölgedeki rolünü arttırarak, bölgesel ekonomik büyümeyi sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.​

3. Asya-Pasifik Kadın Girişimci Ödülü, iş yaptıkları alanlarda ve ülkelerindeki sosyal sorumluluğu ön plana çıkarmayı hedefleyen kadın girişimcilerin başarılarını tespit etmek amacını taşımaktadır.

 

Bu çerçevede, 3. Asya-Pasifik Kadın Girişimci Ödülünün, bu yıl düzenlenecek olan 34. CACCI Konferansı esnasında kazananlara verilmesi öngörülmektedir.

 

Söz konusu ödül ile ilgili detaylı bilgi ve katılımcı formu ektedir. "3. Asya-Pasifik Kadın Girişimci Ödülü"ne aday olmak isteyenlerin, ekte yer alan başvuru formunu doldurarak en geç 31 Mart 2020 tarihine kadar Birliğimize (e-posta: basak.onur@tobb.org.tr ) iletmesi gerekmektedir.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA