TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

9. CACCI Yerel Oda Ödülleri


07.01.2020 / Diğer DuyurularBirliğimiz, Asya Pasifik bölgesi ile ticari ve ekonomik ilişkilerimizin geliştirilmesi amacıyla 2009 yılında Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu'na (CACCI) üye olmuştur. Birlik Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu 2014, 2016 ve 2018 yıllarında CACCI Başkan Yardımcılığına seçilmiş ve halen bu görevi yürütmektedir. Ulusal ticaret ve sanayi odaları ile benzeri kuruluşlardan oluşan CACCI, ticareti, yatırımları ve iş dünyasının bölgedeki rolünü arttırarak, bölgesel ekonomik büyümeyi sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.​

CACCI, yerel odaların, hizmet bölgelerindeki sanayi, ticaret ve toplumsal refahına katkı sağlayan "üye uygulamalarını" belirlemek amacıyla 2004 yılında "CACCI Yerel Oda Ödülleri"ni başlatmıştır.

 

Bu çerçevede, CACCI 9. Yerel Oda Ödüllerinin, bu yıl düzenlenecek olan 34. CACCI Konferansı esnasında kazananlara verilmesi öngörülmektedir.

 

Söz konusu ödül ile ilgili detaylı bilgi ve katılımcı formu ektedir. "CACCI 9. Yerel Oda Ödülleri"ne, müracaat edilmesi uygun görülmesi halinde, ekteki formun doldurularak en geç 31 Mart 2020 tarihine kadar Birliğimize (e-posta: basak.onur@tobb.org.tr ) iletilmesi gerekmektedir.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA