TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Antalya TB Meclis Üyeleri ile buluştu


19.12.2020 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Meclis toplantısına katılarak, ATB Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri, Meslek Komiteleri Üyeleri ile kadın ve genç girişimciler ile bir araya geldi.​

Hisarcıklıoğlu konuşmasına Antalya Ticaret Borsası’nın 100. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak başladı. Antalya Ticaret Borsası’nın 1 asırlık geçmişinin getirdiği deneyim ve saygınlığı, devamlı güçlendirdiği kurumsal yapısı, hayata geçirdiği projeleri ve Antalya’ya kazandırdığı çalışmalarla, camianın gurur duyduğu ve hep referans gösterdiği bir Ticaret Borsası olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, “Daha nice güzel hizmetleri gerçekleştirmeleri temennisiyle, tüm bu başarıların mimarlarını, başta Yönetim Kurulu Başkanı sayın Ali Çandır’ı, Yönetim Kurulunu ve Meclisini, Borsamız mensuplarını ve dünden bugüne emek verenleri yürekten tebrik ediyorum. 100 yıllık bu tarihi çınara, başarı dolu nice seneler diliyorum” dedi.

 

Salgının başladığı ilk andan itibaren Oda ve Borsalar ile hızlı bir çalışma gerçekleştirdiklerini anlatan TOBB Başkanı, “Tüm illerden ve sektörlerden bilgileri topladık. Antalya’daki Oda-Borsa Başkanlarım da dertlerinize tercüman oldu ve sizlerin taleplerini iletti. Başta Ali Çandır Başkanımız olmak üzere, Allah sizlerin, emeklerinden ve gayretlerinden razı olsun. Biz de tüm bunlarla, 70 maddelik bir öneri seti hazırladık. Mart ayında sayın Cumhurbaşkanımıza sunduk. Bunların büyük bir kısmı hayata geçti. Sonrasında da odalarımızla ve borsalarımızla koordinasyon içinde, çalışmaya devam ettik. Taleplerinizi Hükümete iletmeyi sürdürdük. Sizlerin birazdan ileteceği her konuyu da, gündemimize alacağız. Bu akşam ilgili bakanlara bizzat anlatacağız ve takip etmeye devam edeceğiz” dedi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA