TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB2B Uluslararası Dijital İşbirliği Platformu, Ankara TO’da tanıtıldı


31.10.2019 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından geliştirilen TOBB2B Uluslararası Dijital İşbirliği Platformu, Ankara Ticaret Odası Meclis üyelerine tanıtıldı.​
Toplantıda, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Deryal, Dış Ticaret Komisyonu Başkanı Ali Rıza Koç, TOBB Dış Ticaret Müdürlüğü ve Meclis üyeleri yer aldı. 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve ATO Başkanı Baran, TOBB Dış Ticaret Müdürü Dr. Ayşe Mehtap Ekinci tarafından gerçekleştirilen sunumdan sonra TOBB2B standını ziyaret etti.

TOBB2B” Uluslararası İşbirliği Portalı, yerli ve yabancı iş dünyasını bir araya getiren ve işbirliklerini geliştirmeyi amaçlayan TOBB tarafından kurulmuş, hızlı, ücretsiz, kurumsal B2B dijital platformudur. 

Portalda, firmaların mal alım, satım ve işbirliği teklifleri ile ihale, özelleştirme ve yatırım projeleri yer almakta. Türkiye ihracatının artırılmasına katkı sağlamak, Türk firmalarını yurtdışı pazarlara açabilmek amacıyla geliştirilen TOBB2B Dijital Portalı, firmaların yeni iş bağlantıları kurmalarına imkan tanırken, aynı zamanda 7/24 sanal fuar ortamı ile elektronik ticarete katkı sağlamayı hedeflemekte. 

TOBB2B Portalı’na  www.tobb2b.org.tr web adresinden ulaşılabilmekte. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA