TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

En hızlı büyüyen 100 şirket küresel vitrine çıkacak


07.04.2013 / AnkaraTürkiye’de büyüme hızı en yüksek olan ilk 100 şirket, dünyada en hızlı büyüyen şirketlerle buluşacak. AllWorld Network, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ortaklığında, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerine küresel ölçekte dikkat çekmek için Türkiye 100 projesini başlattı.​ ​


TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bütün girişimcileri bu projeye katılmaya çağırırken, en hızlı büyüyen 100 firmanın yeni müşteri, yatırım, yetenek fırsatlarına kavuşacağını, dünya çapında hızla büyüyen lider şirketlerle network ve iş ilişkilerini geliştirme imkânı yakalayacağını duyurdu.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Proje, halka açık olmayan ve hızla büyüyen dinamik şirketler için müthiş fırsatlar sunuyor. Kazanan şirketler 2010 ve 2012 yılları arasında satış gelirlerindeki büyüme performansına göre sıralanacak. Tek değerlendirme kriteri satış gelirlerinin ilgili dönemdeki büyüme ortalaması olacak. Böylece satışlarını en fazla arttıran 100 şirket belirlenecek.” diye konuştu.

En hızlı büyüyen 100 firma, Harvard Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek AllWorld Liderlik Zirvesi’ne katılırken, en yeni fikirlerden haberdar olacak. Ayrıca, dünyaca ünlü akademisyen, yatırımcı ve girişimcilerle ortak bir iletişim ağının da parçası olacak.

Proje için başvurular  www.turkiye100.org web sitesi üzerinden 30 Nisan 2013 tarihine kadar ücretsiz olarak yapılabilecek.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA