TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

​“Bayan sporcularımızın başarıları genç kızlarımızı spora teşvik edecektir”


11.03.2013 / Ankara​ TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi Final maçında Azerbaycan temsilcisi Rabita Bakü ekibini yenerek şampiyonluğu kazanan Vakıfbank Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımını kutladı. ​

 

Hisarcıklıoğlu konuyla ilgili mesajında, birlikte çalışma ve takım ruhunun başarıyı getirdiğini vurgulayarak, “Vakıfbank Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı’nı gösterdiği bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Zorlu bir yarışın ardından CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde ikinci kez şampiyon olan, Vakıfbank Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı’nı bu büyük başarısından dolayı kutlarım. Bu başarı; çalışmanın, koordinasyonun, taraftarıyla, yönetimiyle, teknik ekibi ve oyuncularıyla birlikte kenetlenerek mücadele etmenin eseri olmuştur. Bu başarı, genç kızlarımıza örnek olacak ve onları spora teşvik edecektir.  

Türk iş dünyası adına, bu zorlu mücadeleden namağlup ünvanıyla, şampiyon olarak çıkan Vakıfbank Bayan Voleybol Takımını tekrar tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Şampiyonluk, tüm Vakıfbank Spor Kulübü camiasına ve Türk sporuna hayırlı olsun.”

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA