TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

“İş dünyası ve medyamız çok değerli bir ismi kaybetti. Ören’in hizmetleri asla unutulmayacak”


23.02.2013 / Ankaraİhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören’in vefatı üzerine bir mesaj yayımlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ören’in ülkemize büyük hizmetleri olduğunu hatırlatarak, “Onun iş dünyamıza, medyaya ve istihdama katkıları hiçbir zaman unutulmayacak. Ardında hep takdir edilecek bir isim bıraktı” ifadesini kullandı.​ ​


Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İhlas Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı, çok değerli işadamı Enver Ören ağabeyi kaybetmek hepimizi derinden üzdü. Üniversitenin ve akademik hayatın ardından 1970’lerin başında girdiği basın dünyasına büyük katkıları olan Sayın Ören, oluşturduğu medya grubu ile hem basınımıza önemli bir renk ve soluk getirmiş, hem de daima gazetecilik ilkelerini esas alan çizgisi ve çok sayıda insana istihdam olanağı sağlaması ile gönüllerde saygınlık kazanmıştır.

Necip Türk milleti ülkesi için taş üstüne taş koyan herkesi daima takdirle, sevgiyle anmış ve anacaktır. Kıymetli işadamı Enver Ören de bu yolda çok büyük hizmetlerle ülkesine sevgisini ve katkısını göstermiştir. Mekanı cennet olsun.

Türk iş dünyası adına, kendisine Yüce Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, medyamıza ve tüm iş alemine başsağlığı diliyorum.”
 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA