TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu Gaziantep Sanayi Odası’nın yeni hizmet binasının açılışına katıldı


01.12.2012 / Gaziantep​ Gaziantep Sanayi Odası'nın (GSO) yeni hizmet binası, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in katıldığı törenle açıldı. GSO'nun yeni hizmet binasının açılış törenine katılan Başbakan Yardımcısı Babacan, Bakan Fatma Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve diğer yetkililer, açılış kurdelesini kesti. ​GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, daha sonra yaptığı konuşmada, binanın yapımında emeği geçenlere teşekkür etti, yeni hizmet binası ile daha iyi hizmet vereceklerini vurguladı.

Konuşmanın ardından GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili ve eski GSO Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer ve binanın yapımında emeği geçenlere plaket verildi.

Açılışa, Vali Erdal Ata, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Sarı, Nejat Koçer, Ali Şahin, Mehmet Erdoğan, Halil Mazıcıoğlu, GSO üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

-Zirve Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nde Simülatör Merkezi açılışı

Gaziantep Sanayi Odası’nın yeni hizmet binası açılışını gerçekleştiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Aile ve Sosyal Sorumluluk Bakanı Şahin, Milli Eğitim Eski Bakanı Hüseyin Çelik ve beraberindekiler ardından Zirve Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nde Simülatör Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.
Eğitim dili İngilizce olan Üniversite’de denizcilik bölümünün kız öğrenciler tarafından gördüğü ilgi dikkat çekti.

Bu arada, köprü üstü simülatör sisteminin İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından hibe edildiği belirtildi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA